האנטומיה של גריי ענה 10 פרק 1

האנטומיה של גריי עונה 10 פרק 1

האנטומיה של גריי עונה 10 פרק 1

דרמת בית החולים המצליחה ביותר בעשור האחרון עומדת להיפרד מאחת הכוכבות הגדולות ביותר שלה. סנדרה או שגילמה את דמותה של ד"ר כריסטינה יאנג מהעונה הראשונה ב-2003, סיפרה כבר בתחילת העונה השמינית שהיא שוקלת את המשך דרכה בסדרה. אז זה נגמר בחתימה על חוזה מחודש לשתי עונות נוספות, אבל הפעם נראה שההחלטה של או סופית. העונה הקרובה תהיה האחרונה בהחלט שלה. סנדרה או אמרה לאחר העזיבה כי היא מודה לכל הצוות ולכל השחקנים על שיתוף פעולה נפלא לאורך השנים. עוד אמרה הכוכבת כי היא עצובה וגאה באותו זמן. אז האנטומיה של גריי עונה 10 פרק 1 כנראה לא יהיה אותו דבר בלי הכוכבת אבל עדיין מדובר באחת הסדרות הטובות בעולם ואתם בטוח רוצים לראות את זה.

 

לצפייה ישירה בפרק לחצו כאן

האנטומיה של גריי עונה 10 פרק 1 הדמויות

האנטומיה של גריי עונה 10 פרק 1 הולך להיות מטורף והשמועות מדברות על כך שאחת מהדמויות הולכת להיפרד מאיתנו כבר אחרי הפרק הראשון. אחרי הסופה בבית החולים בסוף העונה התשיעית, כבר בתחילת העונה העשירית אנחנו הולכים להיפרד מאחת הדמויות. אפילו השחקן קווין מקייד, הלא הוא ד"ר אואן האנט, שאף ביים מספר פרקים בסדרה, צייץ בטוויטר "מי ישרוד?". חושבים שאתם יודעים באיזו דמות מדובר? כנסו לצפייה הישירה ותופתעוו בדיוק כמונו.

ן. צופים רבים ברחבי העולם כבר מכורים לסדרה הזו ואם עדיין לא צפיתם זה הזמן להתמכר ביחד עם כל העולם. אחרי 9 עונות מוצלחות מגיעה העונה העשירית ורבים נשבעים שהיא הטובה ביותר. ולחשוב שהסדרה הזו התחילה כי לרשת ABC נפתח חלון בלוח שידורים.

לצפייה ישירה בפרק לחצו כאן

Summary
Title
האנטומיה של גריי עונה 10 פרק 1
Description

האנטומיה של גריי עונה 10 פרק 1 לצפייה ישירה.האנטומיה של גריי היא סדרת דרמה המשודרת ברשת ABC האמריקאית. הסדרה עוקבת אחר חייהם של הרופאים המתמחים והבכירים במחלקה הכירורגית של בית החולים הבדוי "סיאטל גרייס" הממוקם בסיאטל שבוושינגטו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>